Nie jesteś zalogowany, aktualnie żaden konkurs nie jest aktywny

Drużyny lokalne (17)

 Brute Force One
Michał Tomasz  Tomczyk  Politechnika Poznańska 
Mateusz  Dembski  Politechnika Poznańska 
Aleksander  Kędzierski  Politechnika Poznańska 
 Związek Entuzjastów Lolcode
Michał  Jabczyński  Politechnika Poznańska 
Tomasz  Chojnacki  Politechnika Poznańska 
Andrzej  Krajna  Politechnika Poznańska 
 Trzej Chrząszczyżewoszczyccy Zacietrzewieni Trzmielarze
Jakub   Kędzierski  PP 
Krzysztof   Lewiński  PP 
Mateusz  Kurek  PP 
 K2
Szymon  Kownacki  Politechnika Poznańska 
Michał  Kowalski  Politechnika Poznańska 
Marcin  Biernacki  Politechnika Poznańska 
 Błąd Dzielenia Przez Ogórek
Iwo  Błądek  Politechnika Poznańska 
Konrad  Miazga  Politechnika Poznańska 
Jakub  Szwachła  Politechnika Poznańska 
 PUT1
Adam  Kuszczak  PP  III 
Łukasz  Krakowiak  PP  III 
Sławomir  Wałkowski  PP 
 whatever
Dawid  Czarnecki  Politechnika Poznańska 
Damian  Gronczewski  Politechnika Poznańska 
Paweł  Winogrodzki  Politechnika Poznańska 
 drop table
Jan  Łukaszewicz  Politechnika Poznańska 
Michał  Nowicki  Polictechnika Poznańska 
Daniel  Kochmański  Politechnika Poznańska 
 Geek inside
Dawid  Jewko  UAM 
Dawid  Drozd  UAM 
Kacper  Kaśków  UAM 
 ApplePi
Patryk  Żywica  UAM 
Tomasz  Dwojak  UAM 
Piotr  Zdanowicz  UAM 
 Pr0koksy z Majami
Olgierd  Pilarczyk  PUT  1 / i2 
Michał   Tomczyk  PUT  1 / i2 
Andrzej  Nowicki  PUT  1 / i2 
 Misie Panda
Piotr  Żurkowski  VIII LO Poznań 
Bartłomiej  Dudek  XIV LO Wrocław 
Mateusz   Gołębiewski  XIV LO Wrocław 
 funny-noise
Artur  Dwornik  PUT  IV 
Jan  Lemecki  PUT 
Wojciech  Werbiński  PUT  IV 
 ni ni ni ni ni ni
Konrad  Baumgart  PP 
Jakub  Bacic  PP 
Jakub  Aftowicz  PP 
 Ledzian United
Bartosz  Prusak  VIII LO Poznań 
Jakub  Kuderski  VIII LO Poznań 
Grzegorz  Prusak  MIMUW 
 Filipy
Filip  Kazubski  VIII LO  1A 
Przemysław  Cholewa  VIII LO  1A 
Michał  Chołdrych  VIII LO  1A 
 VIII_LO
Adrian  Kopania  VIII LO Poznań  II B 
Jacek  Dominik  VIII LO Poznań  II B 
Łukasz  Sosiński  VIII LO Poznań  II B 


Drużyny zdalne (11)

 Artur
Adam  Kunysz  UWr 
Artur  Kraska  UWr 
Krzysztof  Pieprzak  UWr 
  Pusty team
       
       
       
 Grupa Galois
Jakub  Tarnawski  Uniwersytet Wrocławski  III 
Damian  Straszak  Uniwersytet Wrocławski  III 
       
 Bez różnicy
Anna  Gajos  UMCS  IV 
Paweł  Guz  UMCS  IV 
Katarzyna  Krawczyk  UMCS  IV 
 Wojciech Tyczyński
Wojciech  Tyczyński  Uniwersytet Warszawski 
       
       
 RychuPejaSolufka(w Piątek pijemy i nie wiemy czy na kontest wstaniemy)
Dawid  Jaskółka  UW 
Adrian  Makarewicz  UW 
Michał  Dąbrowski  UW 
 1/3 UWrCE
Marcin  Dublański  UWr 
       
       
 TWIPS
Rafał  Rychcicki  ZUT 
Robert  Rychcicki  ZUT   
Piotr  Skotnicki  ZUT   
 Riders of Approximation
Łukasz  Zatorski  Uniwersytet Wrocławski 
Damian  Rusak  Uniwersytet Wrocławski 
Krzysztof  Piecuch  Uniwersytet Wrocławski 
 jan
       
       
       
 Wladziu team